Zafer Algöz’den “Gibi” açıklaması

Zafer Algöz’ün kaleme aldığı ‘Ken Taç Dis’ kitabı için D&R Galataport’ta lansman ve imza günü düzenlendi.

Üçüncü kitabının isim babasının Can Yılmaz olduğunu belirten oyuncu, “Kitabın adını ‘Bana Konum Atsana!’ koyacaktım. Can, senin en çok kullandığın ifade ‘Ken Taç Dis’ deyince, kitabın adını bu şekilde koymaya karar verdik” dedi.

İmza gününde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Algöz, geçtiğimiz haftalarda ‘Gibi’ dizisi hakkında “Bizim seviyemize gelmesi için 2 fırın ekmek, 4 fırın da İzmir boyozu yemesi gerekiyor” mesajını paylaşmıştı.

“Ağabey bu işin uzmanı sensin ama seyirci olarak söylüyorum; Gibi başka bir şey. Keşke sen ve Cem ağabey, Gibi’de bir bölüm de olsa oynasanız. Ne güzel olurdu Feyyaz Yiğit komedisinde sizi görmek” diyen takipçisine ise “Feyyaz Yiğit komedisi mi?” şeklinde imalı bir karşılık vermişti.

Posta’da yer alan habere göre gündem olan tweetlerin hatırlatılması üzerine usta oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

Ben onu şaka amaçlı yapmıştım. Bilerek bir süre cevap vermedim yazılanlara, bakalım unun sonu nereye gidecek diye. Benim tek hatam sosyal medyada bu şakayı yapmaktı. İnsanlar yanlış anladı. Feyyaz ile aynı dergiye yazıyoruz. Ben bu espriyi Feyyaz’ın da olduğu bir masada yapsaydım, Feyyaz da gülerdi. Yoksa projeleri çok iyi bence de.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.