WhatsApp, geri adımı sonrası Twitter’da gündem oldu WhatsApp gizlilik sözleşmesi tarihi için ertelemeyi duyurdu ve olay sosyal medyada büyük yankı buldu…

WhatsApp, geri adımı sonrası Twitter'da gündem oldu
WhatsApp gizlilik sözleşmesi tarihi için ertelemeyi duyurdu ve olay sosyal medyada büyük yankı buldu...

Kullanıcı sözleşmesinde değişikliğe gitmek isteyen mesajlaşma servisi, ortaya çıkan ‘özel veriler Facebook ile paylaşılacak’ yönündeki bilgilerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı ve sözleşmenin devreye gireceği tarihi ertelediğini duyurdu.

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, gizlilik sözleşmesi tarihi için yaptığı değişikliği, “Endişeye neden olan birçok yanlış bilgi var ve herkesin ilkelerimizi ve gerçekleri anlamasına yardımcı olmak istiyoruz.” açıklamasıyla ifade ederken, gizlilik ihlali yapılmayacağını öne sürdü. Ancak bu açıklamaya sosyal medyada inanmayan birçok kullanıcı oldu.

Açıklamayı gerçekçi bulmayan kişiler Twitter’da konu hakkında şikayetçi olurken, bazı kullanıcılar da esprili paylaşımlar yaptı. Aşağıda konu hakkında yapılan bazı paylaşımları görebilirsiniz.

İnsanlar da böyle işte. Önce kendisini vazgeçilmez zanneder, sonra tekmeyi yiyince mesaj üstüne mesaj #WhatsApp pic.twitter.com/SzERpz5ojO

— Önder Şeren (@onderseren) January 16, 2021

Whatsapp’ı silenler tekrar yükleyip geri dönüyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir