Trafik kazası geçiren Belçim Alim’den paylaşım geldi

Netflix’te yayınlanacak ‘Babamın Kemanı’ isimli projede yer alan Belçim Alım, geçtiğimiz ay Kapadokya’dan İstanbul’a dönerken kaza geçirerek bel bölgesinden darbe almıştı. Yaşanan olayın akabinde Belçim Alım, sıhhat durumuyla alakalı bilgi verdi.

Yatağında bel korsesiyle çektirdiği fotoğrafları paylaşan Belçim Alım, şunları yazdı:

“Kaza geçirdim”

“Yine değişme vakti, tartıların tümüne, yararsız her türlü olma haline bir cüret veda etme, dengeyi bulma, tekrar doğma zamanı! Dolunayın aydınlattığı geçen Paskalya gecesi 17 Nisan’da, Kapadokya’da bir mağaradan tahminen de en eski olma halime vakitte göz kırpmış dönüyordum İstanbul’a, kaza geçirdim!

“Uzaktan izliyorum hayatı”

Daha evvel yaşadığım yerden çıktı üstelik! Uzaktan izliyorum bir müddettir hayatı, çılgın akışı! Bahta hayli muhtaçlığımız var orası kesin. “Paskalya yine doğumu, Şeker Bayramı birliği, 23 Nisan çocuklarımızı, Hıdırellez dileklerimizi, 16 Mayıs ay tutulması büyük değişimi hatırlatarak, güçlendirerek bizi hazırladı güya yeni bahara, yaza.


Hayatı konuta sığdırmayı tartışırken; bir müddettir yatağa sığdırmak zorunda kalınca, bileti kendime, ağır, bitmeyen bir seyir halindeyim.

“Evrenin ilahi aritmetiği”

Daima değişen ruh hallerim, kucağımda karşılıklarını bulmam gereken sorular, anlaşılmayı bekleyen işaretler, sevgileriyle, özveriyle ömrün en içtenlikli müziğini şevketle fısıldayan şahane kız kardeşlerim, dostlarım, biricik ailem, sevgilim, canımın ta en içi oğlum ve en karanlıklarda kaybolduğumda kendini mucizeleriyle gösteren kozmosun ilahi aritmetiği.

Yalnız değiliz! Şaşkın, hayran, minnettar sevgilerimi gönderiyorum! Aldığınız nefes hoşluklar getirsin!”


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.