Samsung SmartTag tanıtıldı! İşte özellikleri Geçtiğimiz aylarda sızıntılar ile gündeme gelen ve bugün gerçekleştirilen Unpacked 2021 etkinliğinde…

Samsung SmartTag tanıtıldı! İşte özellikleri Geçtiğimiz aylarda sızıntılar ile gündeme gelen ve bugün gerçekleştirilen Unpacked 2021 etkinliğinde...

Her ne kadar gözler Galaxy S21 ailesinde olsa da Galaxy Buds Pro ve SmartTag aksesuarları da en az S21 ailesi kadar ilgi çekici özelliklere sahip. Bluetooth Düşük Enerji (BLE) teknolojisi sayesinde uzun pil ömrü sunan cihaz, birçok farklı senaryoda kullanılabiliyor.

Pil ile çalışan ve Bluetooth teknolojisini kullanan izleme cihazı olan SmartTag, hızlı bir şekilde kaybolan aksesuarlarınızın konumunu tespit etmenizi sağlıyor. Dayanıklı plastik gövdeye sahip olan cihaz, herhangi bir yere asabilmeniz için zincir deliğine sahip.

SmartTag’inizi SmartThings Find uygulamasıyla eşleştirdikten sonra telefonunuz üzerinden cihazın konumunu görebilir ve ses çıkarmasını sağlayabilirsiniz. Cihazlar arasında gerçekleşen iletişim şifrelendiği için herhangi bir veri sızıntısı söz konusu olmayacaktır.

SmartTag cihazınızı 2 farklı şekilde kullanabilirsiniz. Cihaz üzerinde yer alan düğmeye iki kez bastığınızda telefonunuzu alarm konumuna geçirerek yerini tespit edebilirsiniz. Bu sayede telefonunuzu bulmak için başkalarından aramasını istemenize gerek kalmayacak.

SmartTag cihazınızın düğmeye bir kez basıldığında hangi işlemi yapacağını belirleyebilir, istediğiniz komutu çalıştırabilirsiniz.

Galaxy Buds Pro tasarımıyla nefes kesti

Samsung, bu akşam düzenlediği 2021 Galaxy Unpacked etkinliğinde yeni nesil kablosuz kulaklığı Galaxy Buds Pro’yu tanıttı. Yeni kulaklık, ergonomik formuyla dikkat çekiyor.

Galaxy S21 Plus sahnede: İşte özellikleri ve fiyatı

Teknoloji devi Samsung, yeni amiral gemisi akıllı telefonlarını Unpacked 2021 organizasyonunda görücüye çıkardı. İşte Samsung Galaxy S21 Plus özellikleri ve fiyatı…

Samsung Galaxy S21 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S21 özellikleri ile neler sunuyor? Samsung Galaxy S21 fiyatı ne kadar? İşte Exynos 2100’den güç alan cihazın detayları

Galaxy S21 Ultra 5G karşımızda: Özellikleri ve fiyatı

Samsung’un uzun zamandır beklenen UNPACKED 2021 etkinliğinde Galaxy S21 Ultra 5G modelini tanıttı. Donanımı ve teknik özellikleri ile ön plana çıkan akıllı telefonun özellikleri ve fiyatı ile de dikkat çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir