Şahin Duman ve Mustafa Tekin büyüme gayeleri neler? Türkiye’de hizmet veriyorlar mı?

Onların uzmanlık alanları neler araştırılıyor. İşte haklarında pek çok şeyin merak edildiği Şahin Duman ve Mustafa Tekin’in gayeleri ve tüm ömürlerine dair detaylar…

Şahin Duman ve Mustafa Tekin teşebbüsçü ve yazılım tahlilleri olmak üzere iki farklı alanda kendilerine güvenerek yola çıktılar. Birinci başta projeleri için yatırımcı arayan ikili daha sonra Londra’da hayallerini gerçekleştirdi ve Predicomm’u kurdu. Kısa müddette 250 müşteriye hizmet verebilecek hale gelen ikili elde ettiği muvaffakiyetle artık çok daha fazla şirkete yazılım tahlilleri ve danışmanlık hizmeti sağlıyor. Son derece profesyonel bir formda çalışmalarını sürdüren ortaklar İstanbul’da başlayan maceralarını Londra’ya taşıdılar. 23 yıllık arkadaşlık ve aile huzuru hala kaldığı yerden devam ediyor. Aileleri hala birebir binada oturan ortakların yazılım grubunun büyük çoğunluğu Türkiye’de bulunuyor. Yurtdışında gelişimini sürdüren Predicomm hizmet kesiminde yer almak istediklerini belirten Mustafa Tekin ve Şahin Duman bu gayelerine de kısa müddette ulaşacak üzere görünüyor.

Londra’da Ofisleri Bulunuyor Mu?

İki yıl evvel girişimcilik ve yazılım bilgilerine güvenerek Londra’ya giden ikili Londra’da açmış oldukları showroom ve ofisleriyle bugün epeyce başarılı. Bugün geldikleri noktada düzgün ki geçmişte kendimize yatırımcı ortak bulamamışız diyerek elde ettikleri muvaffakiyetin sonuna kadar keyfini çıkarıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.