Netflix’ten Gal Gadot’lu ‘Heart of Stone’ hamlesi Yeni çıkan haberlere göre Netflix, Heart of Stone filminin yayım haklarını satın aldı. Gal Gadot’un …

Netflix'ten Gal Gadot'lu 'Heart of Stone' hamlesi
Yeni çıkan haberlere göre Netflix, Heart of Stone filminin yayım haklarını satın aldı. Gal Gadot'un ...

Skydance Media imzalı olan filmin yayın haklarını satın alan Netflix, filmden oldukça ümitli. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise Tom Harper oturuyor. Deadline’da yer alan habere göre Heart of Stone senaryosunda görev alan yönetmen ve senaristler izleyicilerin beklentisini yükseltiyor ve Görevimiz Tehlike, 007 James Bond filmlerinin ayarında bir şeyler beklemesi gerektiğine vurgu yapıyor.

Filmin çekimleri henüz başlamamış olduğunu da belirtelim. Film hakkında daha detaylı bilgiler için biraz beklememiz gerekiyor. Ayrıca, filmin yapımcıları arasında yer alan Gal Gadot, Greg Rucka ve Allison Schroeder gibi deneyimli isimlerle birlikte çalışacak. Skydance Media ve Netflix daha önce Charlize Theron’un yer aldığı The Old Guard ve Ryan Reynolds‘ın 6 Underground gibi birçok projede birlikte çalışmasıyla biliniyor.

Koronavirüsü salgını ile sinema sektörü de önemli bir darbe aldı. Sinema salonlarının hizmete kapatılmasıyla dijital ortama taşınan filmler izleyicilerin karşısına farklı platformlar sayesinde çıkıyor. Netflix bildiğiniz üzere koronavirüs döneminin en büyük kazananlarından. Milyonlarca yeni abone toplamayı başaran popüler içerik izleme platformu, yepyeni yapımlarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Belirtmeden geçmeyelim 2020 yılın Netflix, 71 yeni film yayımladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir