Mehmet Büyükekşi’den TFF başkanlığına adaylık açıklaması!

Türkiye Futbol Federasyonu başkanlığı için ismi gündeme getirilen Mehmet Büyükekşi, hususla ilgili olarak bir yazılı açıklama yaptı.

Gaziantep Futbol Kulübü’nün eski lideri Mehmet Büyükekşi, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanlığı’na aday olmayı düşündüğünü açıkladı.

Büyükekşi, yazılı yaptığı adaylık açıklamasında, “Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı’na aday olmayı düşünüyorum” dedi.

Liglerde gayret eden kulüplerin yöneticileriyle görüşeceğini aktaran Büyükekşi, “Gaziantep Lideri olduğum devirde pek âlâ deneyimlediğim üzere, Kulüpler Birliği’nin demokratik ve şeffaf yapısı gereği ve her kulüp liderinin görüşlerini olağanüstü önemsemem sebebiyle bu fikrimi evvel Üstün Lig başkanlarımla istişare etmek, onların fikir ve görüşlerini, talep ve tekliflerini dinlemek için kendilerinden bir randevu talep ettim. Daha sonra da 1’inci, 2’nci ve 3’üncü Lig liderleri ile farklı ayrı görüşmeyi düşünüyorum. Bu görüşmeleri tamamladıktan sonra adaylığımı resmiyete kavuşturmayı planlıyorum” biçiminde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.