Manzaralar ortaya çıktı, polis o anneyi arıyor

Aydın’da Melisa S.’nin (23), oğlu S.T.’ye (2) sigara içirdiği imgeler ortaya çıktı. Polis, manzarayla savcılığa hata duyurusunda bulunulması üzerine çocuğuyla ortadan kaybolan Melisa S.’nin yakalanması için çalışma başlattı.

Efeler ilçesinde yaşayan Melisa S., argümana nazaran, ‘uyuşturucu kullanmak ve satmak’ hatasından cezaevinde olduğu öğrenilen, birlikte yaşadığı Serhat Taşlı’dan (28) olan oğluna, konutuna gelen 1’i bayan 2 arkadaşının yanında sigara içirdi.

Melisa S.’nin arkadaşı, bu anları cep telefonu kamerasıyla görüntüledi akabinde da Taşlı’nın kız kardeşiyle paylaştı. Serhat Taşlı’nın kız kardeşi ise imgelerle Aydın Cumhuriyet Başsavcılığı’na gidip, kabahat duyurusunda bulundu.

Manzaralar üzerine savcılık, soruşturma başlattı. Savcılığın talimatı üzerine harekete geçen polis, uyuşturucu kullandığı da öğrenilen Melisa S.’nin yakalanması için çalışma başlattı. Lakin Melisa S., konutunda bulunamadı.

Çocuğunu da alarak ortadan kaybolan Melisa S.’nin daima adres değiştirdiği belirlendi. Polis, Melisa S.’nin yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor. (DHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.