Kate Hudson’ın ağabeyinin çıplak fotoğrafa yaptığı yorum olay oldu

Ünlü aktris Kate Hudson, Instagram hesabından yayınladığı üstsüz pozuyla dikkatleri üzerine çekti. Lakin Hudson’ın kardeşinin fotoğrafa yaptığı yorum, “üstsüz fotoğraf”tan bile daha çok ilgi gördü.    

43 yaşındaki ABD’li aktris Kate Hudson, üstsüz bir halde kahve içerken çekilmiş fotoğrafını paylaştı. Fakat stratejik olarak yerleştirilmiş saçları, göğüslerinin büsbütün açığa çıkmasını engelliyordu.

Hudson, fotoğrafı, “güneş çıktı” açıklamasıyla ve “güneş” sözü yerine emoji koyarak paylaştı.

Kate Hudson…

Oyuncunun paylaşımına, birçok ünlü arkadaşının ve hayranının yorum ve beğeni yağdırdığı görüldü. Lakin Independent’ın haberine nazaran, bir yorum vardı ki, hepsinden daha çok dikkat çekti.

Kendisi üzere oyuncu olan 45 yaşındaki ağabeyi Oliver Hudson’ın, paylaşıma ironik bir formda, “Hayır…” karşılığını vermesi büyük ilgi gördü.

Oliver Hudson…

İroni, Oliver’ın da Instagram’da büsbütün çıplak bir biçimde poz verdiği bir fotoğrafını profil resmi yapmasından dolayı geliyor. Karşılığı, yorumunu “komik” olarak nitelendiren takipçilerinden 2.000’den fazla beğeni ve yüzlerce karşılık aldı.

Kate ve Oliver’ın ebeveynleri ünlü oyuncu Goldie Hawn ve aktör-şarkıcı Bill Hudson. Oliver daha öncesinde “çok açık bir ailede büyüdüğü” için “çıplaklığın hiçbir vakit tabu olmadığını” söylemişti. “Kesinlikle rahatım” diyen Oliver, “Şimdi çocuklarımla bile, biz yalnızca çıplak insanlarız. Tek yolu bu” diye ekledi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.