İstanbul’da Marmaray seferleri 02.00’a kadar uzatıldı!

İstanbul’da etkisini göstermeye başlayan Sibirya kökenli Aybar kar fırtınası nedeniyle çeşitli önlemler alınıyor. Kamu personeli idari izinli sayılırken, eğitime pazartesiye kadar ara verildi. Vatandaşların ulaşım sıkıntısı çekmemesi nedeniyle bir önlem de Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’ndan geldi.

MARMARAY SEFERLERİ 02.00’A KADAR UZATILDI

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Marmaray seferlerinin 9-13 Mart tarihleri arasında saat 02.00’ye kadar uzatıldığını açıkladı.

Bakanlık’tan yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

“İstanbul’da beklenen yoğun kar yağışı nedeniyle Marmaray seferlerimiz 9-13 Mart tarihleri arasında gece saat 02: 00’ye kadar vatandaşlarımıza hizmet verecektir.”

Son Dakika! İstanbul’da kar önlemleri: Okullar tatil edildi, AVM’ler erken kapanacak, motokuryeler yola çıkamayacak Son dakika: Kar fırtınası başladı! Yarın İstanbul’da kamu personeli idari izinli olacak Meteoroloji’den İstanbullulara önemli uyardı: Kar 20 santimetreyi bulacak, önlemlerinizi buna göre alın! Son Dakika! İstanbul’da önlemler artıyor! Beklenen yoğun kar yağışı sebebiyle yarın toplam 205 sefer iptal edildiRelated Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.