İngiliz Rap Yıldızları Tion Wayne, M24 , Arrdee ile Çalışan Orhun Kalender

İngiliz Rap Yıldızları Ortalığı Sarsacak!

Tion Wayne, Nijerya asıllı İngiliz bir aileden dünyaya geldi. Rap ve DJ’lik dünyasında 2010 yılından sonra isminden kelam ettirmeye başladı. 2010’da Youtube’da birinci görüntüsünü yayınladı. Bu görüntü hayli tanınan hale geldi.

Arrdee, şimdi 20 yaşında olmasına karşın kendinden kelam ettiren epey başarılı bir DJ. Kendisi İngiltere’de doğdu, Brighton’da büyüdü. Şimdi yeni çıkardığı rap müzikler, Birleşik Krallık’ta haftalarca kendine TOP 40 listesinde yer buldu.

Sahnedeki ismi Swarmz olarak bilinen Brandon Scott ise 1996 yılında Londra’da doğdu. Kendisi kısa vakitte rap alanında yükselmeyi başardı. Birinci vakitler hobi olarak başlayan müzik hayatını çok başarılı formda sürdürdü. 2017 yılında Youtube’da yayınladığı amatör rap kesimi yalnızca 2 gün üzere kısa bir müddette 200 bin dinlenmeye ulaştı.

İngiliz rap yıldızları ve Orhun Kalender

Türkiye’de ve Londa’da isminden epey fazla kelam ettirmeye başlayan Theorhun lakaplı Orhun Kalender ise başarılı DJ’lerden sonrada rapçilerle birlikte  de çalışmaya başladı.

Bournemouth Halo Club’ta ünlü rapçilerle çalışan Orhun Kalender, şimdi genç yaşta olmasına karşın isminden kelam ettiriyor. Ünlü rapçilerle bir ortaya gelen ve DJ’lik yapan Orhun Kalender, Theorhun yapım şirketiyle kendini bir adım daha ileri attı. Son olarak Tion Wayne, Arrdee, Swarmz, M24, Not3s, Jay1 üzere son periyodun epeyce tanınan olan rapçileriyle birlikte çalışan Orhun Kalender, gelecek günlerde de isminden kelam ettirecek üzere duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.