Hakan Ural’dan Acun Ilıcalı’ya nahoş benzetme! Bu kere yaş tahtaya bastı

Z nesli hakkında oy kullanmasınlar diyen Hakan Ural toplumsal medyada Z neslinin sert reaksiyonuyla karşılaşmıştı. Kelamlarında geri vites yapmayan Ural, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı savunduğu için gaye gösterildiğini argüman etti. Açıklamalarıyla magazin gündeminden düşmeyen Ural, bu sefer yayında eski işvereni Acun Ilıcalı’ya sataştı. İşte Hakan Ural’dan Acun Ilıcalı’yı sinirlendirecek o kelamlar.

HAKAN URAL BU SEFER ESKİ İŞVERENİNİ GAYE ALDI

Son günlerde iktidara yakınlığı ile bilinen sunucu Hakan Ural Kanal D ekranlarında Parıltı Tuğba Tanınmış ile Neler Oluyor Hayatta programında dikkat çeken yorumlar yapmaya devam ediyor. En son Z jenerasyonu hakkında kızdıran kelamlar kullanan Ural, bu kez üretimci Acun Ilıcalı’yı gaye aldı. Yayında Ilıcalı için konuşamıyor imasına bulunan Ural, herkesi şoke eden açıklamalarına devam etti. Ilıcalı’dan şimdi Ural’a bir karşılık gelmezken, Ural’ın Acun hakkındaki kelamları uzun müddet magazin gündemini meşgul edeceğe benziyor.

“ACUN’DAN AÇIKCASI KELAMINI ALIN KONUŞAMAZ”

Eski işvereni Acun Ilıcalı için konuşamıyor yorumunda bulunan Ural şunları söyledi:

“Acun’a de ki ‘açıkçası’ kullanmadan konuş de, konuşamaz. Bu türlü kalır. Çok var o denli insan bu ortada, görüyorum. Açıkçayı çıkar cımbızla, mesela bir cümle kurdu diyelim; ‘Ben bugün açıkçası yarın geldim, gittim. İşte topu da aldım gittim.’ Desen ki, şu açıkçasını çıkarttım buradan. Sen yeniden birebir cümleleri kur. Ne fark edecek? Hiçbir şey ‘Açıkçası’ dediğin şeyi söylememen gerekiyor. Yani ‘açıkçası, haydi neyse’ dersen yani açık açık söylemek istemiyorsun… Lakin hem açıkçası deyip hem konuşmak çok garip değil mi? Esasen konuşuyorsun oğlum”

‘ASKER KAÇAĞI’ SUÇLAMLARINA CEVAP

Açıklamalarının yanlış tarafa çekildiğini söyleyen Hakan Ural linç edildiğini argüman etti. Kendisi hakkında çıkan asker kaçağı suçlamaları için yayında açıklama yapan Ural, “Söylediklerime karşılıkları olmadığı için askerlik olayını konuşuyorlar. Askerlik yapalı 28 sene olmuş. Van’da 18 ay askerlik yaptım. O denli bir algı yaratıyorlar ki ‘Hakan askerlik yapmadı’ diyorlar. Beni yıldırma ihtimaliniz sıfır. Ben vefatı göze aldım, hayatımı koydum. Vatanımı, milletimi seviyorum. Kendi bildiğim doğruları sorumluluk hissiyle lisana getiriyorum. Ölmek var, dönmek yok” yorumunda bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.