Erkek hemşire, eşi ve kayınvalidesi tarafından dövüldü

Bilecik’te hemşire Onur Y., boşanma basamağındaki eşi Sümeyye Y. ve kayınvalidesi Sultan D. tarafından sokak ortasında darp edildi. Yaralanan Onur Y., “Eşimle boşanma davamız var. Çok kötüyüm” dedi.

Onur Y., eşi Sümeyye Y.’den ayrılmak için boşanma davası açtı.

Dava sürerken, bugün saat 08.30 sıralarında Onur Y., işe gitmek için konutundan çıkıp Beşiktaş Mahallesi’ndeki markete girdi.

Arkasından markete, Onur Y.’nin boşanma evresindeki eşi Sümeyye Y. ve annesi Sultan D. de girdi.

Yaşanan tartışmanın akabinde Sümeyye Y. ve Sultan D., Onur Y.’ye saldırdı. Çantasındaki anahtarı ve dizüstü bilgisayarını almaya çalışan anne ve kızı, Onur Y.’yi marketin dışına çıkarıp sokak ortasında dövdü.

Sümeyye Y., annesiyle birlikte hücumlarına devam ederken, bir yandan da “Anahtarları vermezsen seni burada geberteceğim” diyerek tehdit etti.

HASTANEYE KALDIRILDI

Olayı gören etraftakilerin ayırdığı hengamede, eşine ve kayınvalidesine karşılık veremeyen Onur Y. yaralandı. İhbar üzerine adrese gelen sıhhat grubunun, olay yerindeki ilk müdahalesinin akabinde Onur Y. ambulansla hastaneye kaldırıldı. Sokağa polis geldiğinde ise Sultan D., kendisini yere bırakıp bayıldı. Sümeyye Y.’nin annesi Sultan D.

Onur Y., eşiyle boşanma etabında olduklarını belirterek, “İşe gidiyordum, eşimle boşanma davamız var. Kafayı yedi, beni dövdüler, çok berbatım. Ne olursunuz bana yardım edin” dedi.

KAMERALARA YANSIDI

Sümeyye Y.’nin annesi Sultan D. ile boşanma etabındaki eşi Onur Y.’yi sokak ortasında darp etmesi iş yerlerinin güvenlik kameralarına yansıdı.

Görüntülerde, markette Onur Y.’ye saldıran anne ve kızın, sokakta taarruzlarına devam ettiği, elindeki dizüstü bilgisayarı almaya çalıştıkları yer aldı. Sultan D.’nin damadı Onur Y.’nin yüzüne tekraren tekme atıp yaraladığı da görüldü. Polis merkezinde 2 taraf da birbirlerinden şikayetçi olurken, olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor. (DHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.