Dursun Özbek’ten Icardi sözleri!

Ataşehir Taç Spor Tesisleri’nde voleybol ekiplerinin dönem açılışında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Özbek, Galatasaray Futbol Grubu’nun 28 Ağustos Pazar günü deplasmanda Trabzonspor ile yapacağı maçın hoş geçeceğine inandığını belirterek, “İki grup da çok savlı. Trabzonspor geçen yılın şampiyonu. Hoş maç olacak lakin kazanacağımızı düşünüyorum, biz hazırız.” dedi.

İcardi açıklaması

Transfere ait konuşmaların kulübe ziyan verdiğini aktaran Özbek, gündemlerindeki Mauro Icardi ile ilgili teşebbüste bulunup bulunmadığı istikametindeki soruya görüşmediği tarafında karşılık verdi. 

Avrupa’da çaba eden ekiplerin ligde dezavantajlı olmadığını vurgulayan Özbek, “Rakiplerin Avrupa’da oynamasını onlar ismine avantaj olarak değerlendiriyorum. Çok maç oynamak kimi alışkanlıkları beraberinde getiriyor. Çok maç oynamanın dezavantaj olduğunu kabul etmiyorum, tersine avantajdır.” şeklinde görüş belirtti.

Türk futbolunun son periyotta düşüşte olduğunu belirten Özbek, “Bu sene bilhassa UEFA Şampiyonlar Ligi’nde kadromuz yok. Finansal sorun her vakit çok kıymetli fakat yalnızca ona bağlamamak gerekiyor. İnşallah bu sene Türk futbolu daha evvel bıraktığı duruma gelecek ve Türk insanını memnun edecektir diye düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.