Cümbüş dünyası bu dedikoduyu konuşuyor: Rita Ora ve Taika Waititi evlendi

Gösteri dünyası Rita Ora ve Taika Waititi’nin Londra’da düzenlenen samimi bir merasimle evlendiğini konuşuyor.  

Gösteri dünyasının iki ünlü isminin evlendiği ve bunu kutlamak için büyük bir parti hazırlığında oldukları söyleniyor. Rita Ora ve Taika Waititi, Ağustos 2021’de aşklarını açıklamış, iki ay evvel de nişanlandıklarını duyurmuştu. DailyMail’in haberine nazaran, çift Londra’da düzenlenen bilinmeyen bir merasimle de evlendi.

Çifte yakın bir kaynak, “Gerçekten samimi bir merasimdi ve oradaki herkes için çok özeldi. En yakınları ve en sevdikleri ne kadar delice aşık olduklarını görebilir” dedi.

YÜZÜKLER BİRBİRİYLE UYUMLU

Son günlerde ünlü müzikçi Rita Ora, yüzük parmağında sevgilisinin yüzüğü ile uyumlu bir yüzükle görülünce Waititi ile evlendiklerine dair spekülasyonları artırmış ve hatta bu söylentileri dindirmek için de rastgele bir şey yapmayarak dikkat çekmişti.

Ora ve Waititi’nin, bu yıl daha sonra Londra’da verecekleri büyük bir parti ile evliliklerini kutlayacakları belirtiliyor.

Birkaç sinema ve The Voice Australia üzerinde çalışan Rita Ora ile bir dizi sinema planlayan Taika Waititi’nin iş taahhütleri sona erdikten sonra kutlamayı yapacakları söyleniyor.

ÇİFTTEN ŞİMDİ BİR AÇIKLAMA GELMEDİ

Çiftin yakın bir arkadaşları The Sun’a, “Hiçbir yüzük yahut büyük bir birikim yok. Daha da yakınlaştılar ve sonunda neredeyse tıpkı anda birbirlerine ‘Seninle evlenmek istiyorum’ dediler” diye anlattı.

Taika daha evvel sinema imalcisi Chelsea Winstanley ile evliydi, fakat çift 2018’de sessizce ayrıldı. Çiftin iki de kızı var.

Rita Ora ise daha evvel Bruno Mars ile birlikteydi ve bu birlikteliği “ilk görüşte aşk” olarak adlandırıyordu: “2009’da tanıştık. 18 yaşındaydım. O vakitler Bruno da pek bilinmiyordu. Benim için müzik yazması için işe alınan şiddetli bir kelam yazarıydı. ‘Vay canına, bu dünyanın en olağanüstü adamı!’ diye düşündüm.”

Bruno’dan sonra müzikçi, realite yıldızı Rob Kardashian ile Ekim 2012’de iki ay sürecek bir münasebet yaşadı. Ağır iş programları nedeniyle ilgileri bitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.