Cem Yılmaz ile Umut Evirgen pişti oldu!

Cem Yılmaz ile yollarını ayırdıktan sonra Umut Evirgen ile sarmaş dolaş görüntülenen Serenay Sarıkaya, “Uzun zamandır birbirimizi tanıyoruz, sadece arkadaşız” demekle yetinmişti. Konuyla ilgili ilk açıklama ise Umut Evirgen’den gelmişti. Kasım 2021’de ‘teve2 Magazin Masası’ muhabirine konuşan Evirgen, “O zaman aşkı kabul ediyor musunuz?” sorusu üzerine, “Evet, Serenay Sarıkaya ile aşk yaşıyoruz” itirafında bulunmuştu.

“DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN BİR TANEM”

Birlikteliklerini gözlerden uzak yaşamaya çalışan çift, sonunda aşklarını sosyal medyaya taşımıştı. Evirgen, 30’uncu yaşına giren sevgilisinin doğum günü için Instagram hesabından bir paylaşım yapmıştı. Serenay Sarıkaya ile olan fotoğrafını paylaşan Umut Evirgen, gönderisine “Doğum günün kutlu olsun bir tanem” notunu düşerek kalp emojisi de koymayı ihmal etmemişti.

Umut Evirgen daha önce Tuba Büyüküstün’le uzun süreli bir ilişki yaşamıştı. Cem Yılmaz ise Defne Samyeli’den ayrıldıktan sonra Serenay Sarıkaya ile beraber olmuştu. Sarıkaya’ya hayranlığını her defasında dile getiren Yılmaz ile güzel oyuncunun aşkı 2020 yılında bitmişti.

MELİKE ŞAHİN KONSERİNE ÜNLÜ YAĞDI 

İki ünlü isim, son olarak Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşen Melike Şahin konseriyle gündeme geldi. Konser boyunca iki farklı Salih Balta tasarımı kostümle sahneye çıkan Melike Şahin, sesiyle, güzelliğiyle ve seyircisiyle kurduğu samimi diyalogla hayranlarının kalbini fethetti.

“ÖYLE Mİ? YENİ GELDİM FARKINDA DEĞİLİM”

Şahin’i dinlemeye gelenler arasında; Cem Yılmaz, Uraz Kaygılaroğlu, Nilperi Şahinkaya, Hazal Kaya, Selin Şekerci, Umut Evirgen, Nur Fettahoğlu, Ulaş Tuna Astepe ve sevgilisi, Funda Eryiğit gibi isimler katıldı. Cem Yılmaz, konseri izlemeye Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahinkaya ile birlikte geldi.

Yılmaz, konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. İskoçya’da yaptıkları gezi hakkında soru gelince araya giren Kaygılaroğlu, “Efil efil geçti” dedi. İskoçya’nın geleneksel kıyafeti olan kilt eteği giymeleri çok konuşulan Yılmaz “Öyle mi? Ben daha yeni geldim, farkında değilim. Bakacağım, araştıracağım” şeklinde konuştu.

AYZEK METİN’İN FARKLI BİR HİKAYESİ

Yeni filmi hakkında konuşan Yılmaz, “Filmde Nilperi oynuyor, ben oynuyorum, Zafer abi var, Celal Kadri Kınoğlu var, Bülent Şakrak, Ahsen Eroğlu ve Özge Özberk oynayacak. ‘İki Arada’ filmindeki ‘Ayzek Metin’in farklı bir hikayesini anlatacak” diyerek konser alanına gitti.

“MELİKE BİZİM CANIMIZ”

Cem Yılmaz’ın ardından konser alanına Umut Evirgen geldi ve pişti oldular. Serenay Sarıkaya ile yaptıkları Yunanistan tatilinden dönen ünlü işletmeci, “Melike bizim canımız, onu dinlemeye geldik. Her şey gayet güzel gidiyor. Yeni bir film çektik” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.