Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli onunla sıçramıştı! O dizinin yabancı versiyonu çekilecek

Ay Yapım’ın 2016-2017 yıllarında Show TV için çektiği İçerde dizisi, bugünün yıldız oyuncuları Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin mesleğinde değerli bir sıçrama yapmasına imkan sağlamıştı.

Unutulmaz dizi İçerde’nin artık yabancı bir uyarlaması çekileceği duyuruldu.

39 KISIM SÜRMÜŞTÜ

Polisiye tansiyon çeşidindeki İçerde dizisi Eylül 2016’da yayınlanmaya başlamış ve bir dönem sürerek 39. kısımda ekranlara veda etmişti.

Başrollerde yer alan Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli ve Çetin Tekindor’un yanı sıra Mustafa Uğurlu, Nihal Koldaş, İstek Kocaoğlu, Bensu Soral, Damla Colbay, Yıldıray Şahinler üzere dikkat cazibeli isimlerin oyuncu takımında yer aldığı İçerde, yayınlandığı devir büyük ses getirmişti.

HAFIZALARA KAZINDI

Herkesin hafızasına yer eden ve tekrarları hala izlenmeye devam eden İçerde dizisi bu defa Romanya’ya uyarlanacak. İçerde dizisi Romen oyuncularla yine canlandırılacak. Dizinin ülkede büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın üstlendiği İçerde dizisi Oscar ödüllü Amerikan üretimi Köstebek isimli sinemadan uyarlanmıştı.

Muhteşem oyucu takımı ve her kısmında aksiyon dolu sürpriz gelişmelerin yaşandığı İçerde bir dönem yayınlanmasına karşın ismini efsane diziler ortasına yazdırmıştı.

Ay Üretim, İçerde’nin devamında mevzuları benzerlik gösteren Çukur ve Üç Kuruş dizilerini çekmişti.

NEFES KESEN KONU

Yayınlandığı periyot büyük tartışmalar yaratan İçerde dizisi, Sarp Yılmaz isimli polis okulunu birinci olarak bitiren bir gencin okulun mezuniyet merasimiyle başlamaktaydı.

Dizide Sarp’ın daha evvel kaçırılan ikiz kardeşi Umut daha sonraki ismiyle Mert’de birebir polis okulunda eğitim görmektedir.

Mert hayatında giren Melek’in sayesinde sokaklardan kurtulmuş ve polis okuluna başlamıştır.

Sarp ve Umut’un babalarının yıllar evvel işlemediği bir cürüm yüzünden ellerine kelepçe takılarak götürülmesine tanıklık etmeleri hayatlarında yaşadıkları büyük trajedilerden biri olmuştur.

İKİ KARDEŞ BİRBİRİNİ ARADI

Babalarının mahpusa atılmasından sonra Umut’un kaçırılması iki kardeş ortasındaki bağı büsbütün koparmasa da yıllar sonra her ikisi de polis olmayı seçerek tıpkı okulda birbirlerinden habersiz bir biçimde buluşmuşlardır.

Polis Akademisi’nin mezuniyet merasimi geldiğinde ise Sarp’ın hocası Yusuf Kaya, Sarp’ın babasının makûs niyetli oyunlarını gözler önüne sererek meydan okur.

Okuldan atılacağını son anda öğrenen Sarp ise hocasına merasimde silah çekmiş ve daha sonra mahpusa girmiştir.

KARAKTERLERİN DEĞİŞİK KESİŞMESİ

Sarp’ı savunmaya gelen avukat vaktinde kardeşi Mert’e yardım eden Melek’tir.

Sarp’ın mahpusa girmesiyle Mert artık ikinci plandadır ve daha da göz önündedir.

Hapisten çıkan Sarp ise makûs niyetli adamların en güvendiği isimlerden biri haline gelmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.