Bayram Bektaş’ta şok protesto!

Bayram Bektaş, “Kenara açılan topun devamında rakibe, gol noktasına pas verdik. Kendi oyuncumuza çarpan top filelere gitti. Üst üste gelen yanlışlardan geri düştük. Golü aradık ve fırsatları bulduk lakin birinci yarı orta alanda dert yaşadık. Rakip geriye sarkınca sıkıntılar yaşadık. İkinci yarı oyunu dengeleyerek beraberliği yakaladık. Maçı kazanabilirdik. Pas manasında oyunun denetimini alınca rakip uzun pasa döndü. Dönen toplarla organize atak geliştirdik lakin sonuçlandıramadık” dedi.

Çaykur Rizespor’un Üstün Lig’den düşen büyük bir topluluk olduğuna dikkat çeken Bektaş, “Biz bu güce karşı direnç koyduk. Son saniye galip gelecek durumu yakaladık ancak çok makus kullandık. Rakibi üçe bir yakaladık. Atsak maç bitiyordu. Bir puan ile dönüyoruz üzgünüz. Saha da çok berbattı. Bilhassa bu çeşit alanlar pas oyunu oynayan gruplar için güç oluyor.” değerlendirmesinde bulundu.

SAMSUN’DAN GELEN BASIN MENSUPLARI TERK ETTİ

Samsun’dan gelen basın mensuplarının toplantı odasını terk etmesi ile ilgili soruya ise Bektaş, “Basın odası, katılmak isteyen gelir, istemeyen, gelmeyen katılmayabilir. Hürmet duyuyorum. Basın mensuplarından objektif yorum beklerim. Ekip makus oynayınca eleştirilecek olan benim. Bu kadro bir gayret örneği ortaya koyuyor. Sonuçlandırma ile ilgili ıstırabımız var. Objektif olduktan sonra hürmet duyuyorum. Basın mensupları aracılığı ile kendimizi kamuoyuna anlatıyoruz. Kusur yapabilirim, özür dilemeyi bilirim.” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.