AVM’de ‘park’ hengamesi: Güvenlik vazifelisi öğretmeni bıçakladı

Zonguldak’ta, eşiyle birlikte AVM’deki bir kafeden kahve almak isteyen matematik öğretmeni Gökbil Y., ‘park’ nedeniyle tartıştığı güvenlik vazifelisi Mehmet Ali H. tarafından bacağından bıçaklandı.

Olay, gece saatlerinde Ulusal Egemenlik Caddesi üzerinde bulunan bir AVM’nin girişinde bulunan kafede meydana geldi.

Matematik öğretmeni Gökbil Y., teze nazaran aracını AVM girişine bırakarak eşiyle birlikte kahve almak kafeye girdi. Bu sırada gerisinden gelen AVM’nin güvenlik vazifelisi, Gökbil Y.’yi, aracını bulunduğu yerden çekmesi için uyardı. Çıkan tartışma bir anda arbedeye dönüşürken, güvenlik vazifelisi Mehmet Ali H., yanında bulunan bıçakla Gökbil Y.’yi bacağından bıçakladı.

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sıhhat ve polis takımı sevk edildi. Gökbil Y.’ye birinci müdahaleyi etrafta bulunan bir sıhhat çalışanı yaparken, yaralı öğretmen, gelen sıhhat takımlarınca Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alındı.

Gökbil Y., AVM’nin güvenlik vazifelisi olduğunu söyleyen kişinin “Arabanı buraya çekme, kaldır buradan. Beni işimden mi edeceksin” dediğini, kendisinin ise “5 dakikada kahve alıp çıkacağım” yanıtını verdiğini söyledi.

Olaydan sonra kaçan Mehmet Ali H., kısa müddette yakalanarak gözaltına alındı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.