A Milli Takım’da Stefan Kuntz’dan kadro açıklaması!

Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz ve Altay Bayındır açıklamalarda bulunuyor.

A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz, kadro seçimiyle ilgili olarak “Aday kadroya çağırdığımız oyunculardan Yunus, Doğukan ve Eren kulüp takımlarında gösterdikleri performansları burada da gösterdiler. Bunu hak ettiler. Bu maçları antrenman maçı olarak adlandırmak yanlış. Daha önce de söylediğim gibi kapılarımız her iyi performans gösteren oyuncuya açık. Buradaki oyunculara ‘O kadar iyi oynayın ki başka futbolcular gelemesin’ diye takıldım.” dedi. 

Altay Bayındır ise “Bizler profesyonel oyuncularız. İşimiz şans ve görev verildiğinde sahaya çıkıp en iyisini yapmak. Büyük bir bayrağın altında çalışıyoruz. Önemli olan bu bayrağa, armaya hizmet etmek. Hocamız kime görev verirse görevimiz elimizden geleni sonuna kadar yapmak.” açıklamasında bulundu.

“10 günde 4 maç?” sorusuna Bayındır: “Evet, zor bir süreç. Futbolcuların dinlenmeye de ihtiyacı var. Ama burada, milli takımda olmak büyük bir gurur. İşimizi yapacağız, dinlenmenin de zamanı gelecektir. 3 maçı iyi geçtik, odaklanmamız gereken bundan sonraki maç” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.