Yoğun bakıma kaldırılmıştı! Koronavirüse yakalanan ünlü sunucu İkbal Gürpınar’dan haber var

1
Kanal 7 ve TRT ekranlarında uzun yıllar program yapan 51 yaşındaki ünlü sunucu İkbal Gürpınar’ın koronavirüs sebebiyle yoğun bakımda tedavi altına alınmıştı. Kötü haberi oğlu, yaptığı paylaşımla duyurmuştu.

2
Gürpınar’ın oğlu, annesinin Instagram hesabından açıklama yaptı:
Gürpınarın oğlu, annesinin Instagram hesabından açıklama yaptı:
“Ogˆlu Alper olarak annemin sayfasından yazıyorum. Annem I·kbal Gu¨rpınar, corona sebebiyle yogˆun bakımda tedavi go¨rmektedir. Dualarınızı bekleriz. Sizlerin duaları vesilesiyle annemin iyiles¸ecegˆine inanıyoruz. Durumu iyiye gidiyor çok şükür. Dualarınız ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederiz.”

3
“ÖLÜMDEN KORKMUYORUM”
ÖLÜMDEN KORKMUYORUM
Ünlü sunucu 3 gün önce sosyal medya hesabından bu mesajı paylaşmıştı: “En sonunda ben de koronaya yakalandım. Gerçekten çok zor bir hastalıkmış. Başım, kaslarım, eklemlerim ağrıdıkça, ‘babam nasıl dayandı bu acılara’ dedim. “
4
“Nereden ve nasıl kaptım hiç bilmiyorum. Umuma açık tuvaletlerden mi, başka yerden mi? Ellerimi sık sık yıkamam ve maske kullanmama rağmen her şey olacağına varıyor demek ki. Ölümden korkmuyorum. En Sevgili’ye, Yaradanımıza kavuşmadır ölüm.”
5
“İnşallah iyileşirim de sizlerle birlikte hayırlara koşmaya devam ederiz. Geriye dönüp baktığımda bomboş bir hayatım yok çok şükür. Kıymetimi bilenler oldu, bilmeyenler oldu, hakkımı yiyenler. Beni aldattığını sanıp yediği haramları kar sayan cahiller.”
6
“Hepsini burada bırakıp gidecegˆim o¨ldu¨gˆu¨mde. O¨lu¨m, bir Gu¨l Bahc¸esi. Hep S¸ehadet istedim Rabbimden , bu yu¨zden kos¸a kos¸a gittim Kudu¨s’e defalarca. Orada olmadı, belki bu hastalık Cennetime vesile olur. Elbette Allah’tan o¨lu¨mu¨ istemek dogˆru degˆil. Ama s¸u¨ku¨rler olsun Rabbime bana her s¸eyin en gu¨zelini yas¸attı. C¸ektirdigˆi acıları bu¨yu¨tu¨p O’na nanko¨rlu¨k yapamam. Benim durumumda olanlar Ya Rezzak c¸eksin 339. Rabbim tu¨m hastalara s¸ifa versin, amin.”
7
“Not: C¸ok halsizim, telefonla arayanlara cevap veremeyecegˆimi s¸imdiden bildiririm. Sizi c¸ok seviyorum, nelere sahip olduysam hep sizin vesilenizle. Hakkınızı helal edin lu¨tfen, benden yana helal olsun “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir