Yıldız isimlerin tek gündemi seçim!

1
Mevcut başkan Donald Trump ve Joe Biden’ın yarıştığı, Beyaz Saray’da 4 yıl boyunca görev yapacak ismin belirleneceği seçimlerde son oylar veriliyor. Tarihin en yüksek katılımlı seçimi olması beklenen 2020 ABD Başkanlık Seçimi dışında Senato ve Temsilciler Meclisi üyeleri de belirlenecek.
2
Kıyasıya yarış tüm hızıyla sürerken, ünlüler de bir akım başlattı.
3
Seçim kampanyası boyunca herkese oy verme çağrısı yapan ünlüler, oy kullandıklarını gösteren fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşarak ABD’lileri oy kullanmaya teşvik etti. Ünlüler fotoğraflarında “I voted” (Oy verdim) yazılı etiketleri gösterdi.

4
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Oy verdim , Haydi Amerika
5
Gigi Hadid
Gigi Hadid
Yeni anne olan Amerikalı model ve oyuncu Gigi Hadid, kızıyla biriikte oy vermeye gittiğini söyledi ve ayna karşısında bu selfie’yi paylaştı.

6
Beyonce, oyunu açık açık belli edenlerden.
7
Selena Gomez
Selena Gomez
28 yaşındaki şarkıcı Selena Gomez, gönderisinde oy pusulasını doldurduğunu belirterek, yakasına da ‘Oy verdim’ yazan bir rozet taktı.
8
Jessica Alba, eşiyle birlikte ‘oy verdim’ rozetini paylaştı.
9
Brie Larson
Brie Larson
Brie Larson, “Maskemi taktım ve sandık merkezine gittim. 2020 yolculuğunuzda sizi her türlü savaşta mücadele etme gücü diliyorum.” dedi.

10
Viola Davis, eşiyle ‘oy verdim’ pozunu paylaştı.
11
Snoop Dogg
Snoop Dogg
Snoop Dogg, arkadaşlarıyla birlikte kamera karşısına geçti. Dogg’un üzerine giydiği ‘oy’ yazılı sweatshirt dikkat çekti.
12
Natalie Portman
Natalie Portman
Natalie Portman, “Hepiniz oy kullandınız mı?” dedi.

13
Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
Jennifer Aniston, hayranlarını sosyal medya üzerinden oy verme konusunda sorumluluk almaya davet etmişti. Aniston ayırca, “Kanye’ye oy vermek hiç komik değil” ifadesini kullanmıştı.
14
En dikkat çeken isimlerden Kim Kardashian’ın kimi desteklediği oldukça merak konusu oldu. Kardashian’ın seçimde başkanlık için yarışan eşi Kanye West ise şu ana kadar 50 bin oy aldı.
15
Amerika popunun aykırı isimlerinden olan Katy Perry ise ilginç bir şekilde hayranlarını oy vermeye teşvik etti.
16
2020 ABD başkanlık seçimi için oyunu kullanan Lady Gaga, pembe metalik botlarıyla arabasından inip oy zarfını posta kutusuna attığı anları paylaşmıştı. Donald Trump, Demokrat aday Joe Biden’a destek veren Lady Gaga’yı diline dolamıştı.

17
18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir