91. saate gelen mucizeye kayıtsız kalmadılar! İşte ünlülerden Ayda bebek paylaşımları

1
Ünlüler, sosyal medya hesabından Ayda bebeğin kurtarılma anında oldukça duygusal anlar yaşadı. Duygu selinin yaşandığı o anları sosyal medya hesaplarından paylaştılar. İşte o paylaşımlar;
2
BERGÜZAR KOREL
BERGÜZAR KOREL
“Ayda bebek… Mucizemiz… Umudumuz… ‘Çok güzel gülümsüyordu, enkazdan çıkmamış kadar güzeldi.’ Kahramanlarımız ayağınıza taş değmesin. Allah’ım sizi hep korusun”
3
IVANA SERT
IVANA SERT
“Bir Melek daha kurtuldu…. Allah’ım çok büyüksün”

4
HADİSE
HADİSE
“Sen umutsun Ayda. 91 saat hala gülümsüyor olmanın bize yaşattığı mutluluğu tarif edebileceğim bir kelime yok. Umarım mucizeler yaşanmaya devam eder.”

5
ACUN ILICALI
ACUN ILICALI
“Umut oldukça hayat güzeldir! Bu günler geçecek, atlatacağız. Yaralarımızı hep birlikte saracağız. Tüm İzmir halkına bir kez daha geçmiş olsun. Bir daha aynı acıların yaşanmaması için gerekli önlemleri almalıyız. Canla başla çalışarak minik kardeşlerimizi kurtaran arama kurtarma ekiplerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Elif ve Ayda’yı Allah bize bağışladı. Yaşadığım mutluluğun tarifi yok. İki yavrumuza da acil şifalar diliyorum.”

6
SABA TÜMER
SABA TÜMER
“91. saat ve yine bir mucize…Radyo açık taksi şoförü gözyaşları içinde; ben gözyaşları içinde miniğimizin kurtarılışını dinliyoruz. Çok şükürler olsun. Umudumuzsun Ayda bebek. Hayata yeniden hoş geldin Ayda. Bundan sonra yüzün hep gülsün, hep mutlu ol inşallah…”
7
MİNE TUGAY
MİNE TUGAY
“Hala umut var, Hoş geldin Ayda Hoş geldin”
8
SİNAN AKÇIL
SİNAN AKÇIL
“Sana Kurban olunur gu¨zel Ayda…melek bakıs¸lı…Babasıyla görüşmek ic¸in haber bekliyorum is¸e yararsa tu¨m okul o¨ncesi ve ilko¨gˆretim yas¸amın boyunca yanında olacagˆım senin, herkes elinden geleni yapmalı, bu bir mucizedir bas¸ka bir s¸ekilde kimse ac¸ıklamaya kalkmasın.. Yu¨ce Allah’ım annecigˆinin mekanını cennet eylesin…senin milyonlarca koruyucun var artık Tu¨rkiye de.. hoş geldin”
9
SEDA SAYAN
SEDA SAYAN
“Üzgünüz Ayda hem de çok üzgünüz anneni kaybettik yavrum .Nurlar içinde uyusun”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir