14 kadına tecavüz ettikten sonra iç çamaşırlarıyla bağlayıp öldürmüştü! Seri katilin mahkemedeki sözleri saç baş yoldurdu

14 kadına tecavüz ettikten sonra iç çamaşırlarıyla bağlayıp öldürmüştü! Seri katilin mahkemedeki sözleri saç baş yoldurdu

1
Güney Kore’de 30 yıl önce işlenen seri cinayet, katilin itirafıyla gün yüzüne çıktı. Ülkenin Suwon kentinde mahkemeye çıkan 57 yaşındaki Lee Chun-jae, 30 yıl önce 14 kadın ve bir çocuğu öldürdüğünü itiraf ederek “Saklamak için çok uğraşmadım. Kolayca yakalanacağımı düşündüm” dedi. Seri katilin kan donduran açıklaması, mahkemede şaşkınlık yarattı.

2
“HALA NEDEN ŞÜPHELİ OLMADIĞIMI ANLAMIŞ DEĞİLİM”
HALA NEDEN ŞÜPHELİ OLMADIĞIMI ANLAMIŞ DEĞİLİM
Chun-jae, ‘Hwaseong seri cinayetleri’ hakkında soruşturulma başlatıldığı dönemde kendisinin de sorgulandığını ancak kısa süre sonra serbest bırakıldığını söylerken “Hala neden şüpheli olmadığımı anlayabilmiş değilim” dedi.
3
Eşininin kız kardeşine cinsel saldırıda bulunup öldürmekten 1994’te hüküm giyen Chun-jae hakkında zaman aşımı nedeniyle dava açılmayacağı belirtildi. Mahkemede konuşan Chun-jae, 13 yaşındaki kız çocuğunu öldürmek için bir nedeni olmadığını söyledi.

4
“Bu fevri bir hareketti” diyen Chun-jae, kurbanların ailelerinden özür diledi. “Birçok kişinin sorgulandığını ve haksız yere acı çektiğini duydum. Tüm bu insanlardan özür dilemek istiyorum” dedi.

5
Seri katil Chun-jae 14 kadın ve çocuğa cinsel istismarda bulunduktan sonra kurbanlarını kendi iç çamaşırıyla bağladıktan sonra öldürüp boş araziye atıyordu. Katilin her cinayette aynı yönetmi uygulaması yakalanmasına yardımcı olmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir